تبلیغات
شاهدان گمنام - امیدوارم عاشورای دیگری رخ ندهد
امیدوارم عاشورای دیگری رخ ندهد

بسم الله الرحمن الرحیم

وقـتِلوهُم حَتّی لا تَکونَ فِتنَةٌ ویَکونَ الدِّینُ کُلُّهُ لِلّهِ فَاِنِ انتَهَوا فَاِنَّ اللّهَ بِما یَعمَلونَ بَصیر. انفال (39)

و با فتنه گران کارزار کنید تا دیگر فتنه ای نباشد، و دین همه اش برای خدا شود، حال اگر دست برداشتند خداوند به آنچه می کنند بینا است

محورهای عمده و قابل توجه فتنه گران 88 این جنایت ها و خیانت ها به شرح زیر است:
الف- ادعای تقلب در انتخابات
ب- بی اعتنایی به قانون و نهادهای قانونی
ج- اردوکشی خیابانی
د- ایجاد اغتشاش و ناآرامی
هـ - پروژه شهیدسازی
و- متهم ساختن مسئولان، نهادها و دستگاه های حکومتی به فساد، آدم ربایی و...
ز- بسترسازی برای ورود ضدانقلاب به عرصه و حرمت شکنی
ح- مخدوش کردن اعتبار بین المللی نظام اسلامی
حضرت امام خامنه‌ای در موضوع فتنه فرمودند : افسران جنگ نرم، مبنی بر اینکه «در انتخابات سال ۸۸، آن کسانی که فکر می‌کردند در انتخابات تقلب شده، چرا برای مواجهه‌ی با تقلب، اردوکشی خیابانی کردند؟ چرا این را جواب نمی‌دهند؟ صد بار ما سؤال کردیم؛ نه در مجامع عمومی، نخیر، به شکلی که قابل جواب دادن بوده؛ اما جواب ندارند. خب، چرا عذرخواهی نمی‌کنند؟ در جلسات خصوصی می‌گویند ما اعتراف می‌کنیم که تقلب اتفاق نیفتاده بود. خب، اگر تقلب اتفاق نیفتاده بود، چرا کشور را دچار این ضایعات کردید؟ چرا برای کشور هزینه درست کردید؟ اگر خدای متعال به این ملت کمک نمی‌کرد، گروه‌های مردم به جان هم می‌افتادند، می‌دانید چه اتفاقی می‌افتاد؟ می‌بینید امروز در کشورهای منطقه، آنجاهائی که گروه‌های مردم مقابل هم قرار میگیرند، چه اتفاقی دارد می‌افتد؟ کشور را لب یک چنین پرتگاهی بردند؛ خداوند نگذاشت، ملت هم بصیرت به‌خرج دادند. در قضایای سال ۸۸، این مسئله‌ی اصلی است؛ این را چرا فراموش می‌کنید؟»
بر خود واجب و لازم می‌دانیم هرچه سریع‌تر برخوردی انقلابی و در خور فتنه گران به عمل آید به طوریکه ریشه فتنه و فتنه گر خشکانده شود، بار دیگر توجه شما را به کلام حضرت امیر علیه السلام جلب می نماییم که ولا یَحْمِلُ هَذَا اَلْعَلَمَ إِلاَّ أَهْلُ اَلْبَصَرِ وَ اَلصَّبْرِ ، انشاالله که عملاً به عهد و پیمانتان با علمدار و سکان دار انقلاب پایبند باشیم .

ادامه مــطلب
+ نوشته شـــده در سه شنبه 27 آبان 1393ساعــت12:02 ق.ظ تــوسط مدیون شهدا | نظرات ()